Çözüm Ortaklarımız

HOOGENDOORN (HOLLANDA)

1967 den itibaren küçük bir teknik donanım şirketi olarak başlayan ve büyüyerek dünya çapında etkin, uluslararası bir otomasyon şirketi olmayı başaran HOOGENDOORN, SERA OTOMASYON SİSTEMLERİ denince akla gelen ilk şirketlerden biri ve belki de, birincisidir.
1974’te, Hoogendoorn piyasaya dijital bir bahçecilik bilgisayarı getiren ilk şirketti. İklim yönetimi, su yönetimi, enerji yönetimi ve bilgi yönetimi alanlarında çözümler sunan HOOGENDOORN sera sektöründe artık bir markaya dönüşmüş GREENCON için itibarlı Partnerlerdendir.
HOOGENDOORN ürünü olan yeni nesil iSii işlem bilgisayarı dünya çapında, her türlü serada tüm iklim, sulama ve enerji ekipmanlarını izler ve kontrol eder. Bu kullanıcı dostu sistem, ön kontrol, kendi kendine öğrenen ısıtma kontrolü ve değişen dış koşulları tahmin edebilen proaktif hava durumu kontrolü gibi ileri düzey kontroller içermektedir. Bu da sabit bir sera iklimi, verimli su kullanımı, düşük enerji tüketimi ve yüksek verim sağlamaktadır.

BUWATEC (HOLLANDA)

BUWATEC, her tür sıvının depolanması için kıvrımlı oluklu çelik plakalara dayalı modüler (su) depolama sistemlerinin üretimi sektöründe bağımsız, dünya lideri bir şirket haline gelmiş Partnerlerimizden biridir.BUWATEC’in temel faaliyeti, eksiksiz sıvı depolama sistemlerini dağıtmaktır. Sulama, (yağmur) su hasadı, aquaponics ve drenaj ve devridaim suyunun depolanması için suyu toplamak, depolamak ve / veya mükemmel durumda tutmak için geniş bir ekipman yelpazesi geliştirerek, BUWATEC ekipmanın yanı sıra, su kıtlığı ile karşı karşıya kalan bölgelerde suyun toplanması ve geri alınması için bilgi geliştiriyor. BUWATEC sadece su tankı değil, su teknolojisi üretiyor.Kurulumunu yaptığımız anahtar teslim seralarımızın ayrılmaz tedarikçisi olan BUWATEC’le işbirliğimiz saygıdeğer Müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşlerle pekişmekte ve gelişmektedir.

NETAFIM (İSRAİL)

1965 yılında,  İsrail’in Negev Çölü topraklarındaki yetiştiricilikle bu işe başlayan NETAFİM, zorlu koşullarda çiftçilik yapmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyor ve farklı bitki ve iklim çeşitlerinde daha azla daha fazla yetiştirmesine yardımcı olacak akıllı sulama, agronomik uzmanlık ve sonsuz inovasyonu nasıl birleştireceğini çok iyi biliyor. ‘Bitkiler damla sulamayı tercih ederler’ sloganıyla damlatıcılar ve damla sulama hatları, akıllı sulama ve gübreleme sistemleri, özel filtre ve vanalar üreten NETAFİM, bitkilerin ihtiyaç duyduğu su ve besinlerin doğru miktarlarda ve doğru zamanda doğrudan kök bölgesine verilmesi ile daha düşük maliyetli ve daha karlı ürünlerin yetiştirilmesine ve her zaman, hangi tür sera olursa olsun, kaynakların daha verimli kullanılmasına yardımcı oluyor.

F&H CRONE (HOLLANDA)

F&H Crone, enerji üreten ürünlerin yanı sıra yüksek kaliteli ve müşterileri için mümkün olan en iyi getiriyi sağlayan çözümlerin tedarikini gerçekleştirerek dünya çapında sektörün öncülerinden birine dönüşmüştür.
F&H Crone, gezegenimiz üzerinde minimum etki için çabalamaktadır. Çözümlerinde su ve enerji gibi kıt doğal kaynakları olabildiğince verimli kullanan F&H Crone, ürünlerini uluslararası olarak değişen bir oyun alanında mükemmel bir fiyat-kalite oranıyla pazarlayarak müşterilerinin yükünü hafifletmek konusunda en başarılı Partnerlerimizden biridir.

VIESSMAN (ALMANYA)

‘Gelecek nesiller için yaşam alanları yaratıyoruz’ sloganıyla faaliyette olan VİESSMANN, bir ısıtma sistemi üreticisinden dört kuşakta tüm yaşam alanı için bir çözüm sağlayıcı haline gelmiştir. VİESSMANN ailesi, 12 300 üyesi sayesinde geleceğin zorlukları için iyi bir donanıma sahip olarak, Endüstri ve ticaret için enerji sistemleri tedarik ediyor. Verimli ve sürdürülebilir çözümleriyle Müşterilerimizi uygun maliyetli ve çevreye duyarlı üretim konusunda destekleyen VIESMANN, entegre enerji konseptleri için tüm enerji üretim sistemini, tedarik yapısı ve tüketimi dikkate alarak, tüm süreçlerin analizi, potansiyelin belirlenmesi ve tüm sistem bileşenlerinin koordinasyonu için temel oluşturuyor ve Müşterilerimizin yüksek performanslı, verimli ve sürdürülebilir üretim süreçleri kurmalarını sağlıyor.

VITOTHERM (HOLLANDA)

VİTOTHERM, bahçecilik, endüstri ve konut dışı inşaatlar için yüksek kaliteli brülör üreticisi ve tedarikçisidir.

Brülör yeniliği söz konusu olduğunda VİTOTHERM ön plandadır. “Temiz”, kullanıcı dostu ve sessiz VITOTHERM brülörleri yüksek verimlilik sağlar. GreenCon markasının değişmez Partnerlerinden olan Crone kazanlarıyla en uyumlu çalışan VITOTHERM brilörleri kurulumunu yaptığımız seraların ısıtma sistemlerinin en iyi şekilde çalışmasının garantisidir.

GRUNDFOS (DANİMARKA)

‘Biz tüm dünya için su çözümleri geliştiriyoruz. Yenilikçilik, verimlilik, güvenilirlik ve sürdürülebilirlik açısından standartları biz belirliyoruz. Biz, her gün milyonlarca insana dokunan bir pompa firmasıyız. Çözümlerimiz sayesinde iş ortaklarımız ve müşterilerimiz suyu gitmesi gerektiği yere taşıyor. En küçük köylerden en yüksek gökdelenlere kadar içme suyu temini, atık suların arıtılması ve bertaraf edilmesi, tüm dünyayı ısıtarak rahat bir ortam sunmak, gerektiğinde ise soğutmak bizim işimiz’ diye kendini tanıtan GRUNDFOS, gerçekten de, sektörünün lideri olarak, anahtar teslim sera projelerimize değer katıyor. Su ve enerji verimliliği konusunda Müşterilerimize en iyi çözümler sunmak adına tercihimiz GRUNDFOS pompalarıdır.

PHORMIUM (BELÇİKA)

Belçika, Lokeren’deki tesisinden mükemmel müşteri hizmeti, bilgi birikimi ve sürdürülebilir çözümler sunan PHORMIUM, Avrupa’nın önde gelen tekstil gruplarından biri olan International Fibers Group’un bir bölümü, ünlü bir dokuma teknik tekstil üreticisidir. 50 yılı aşkın süredir, dünya çapında profesyonel kullanıcılara satılan yenilikçi, yüksek kaliteli bir ürün yelpazesi geliştirip üreten PHORMIUM, seralarımızın ısı perdesi ihtiyaçlarının karşılanması konusunda her türlü destek sağlayan güçlü Partnerimizdir.
Endüstriyel uygulamalar için çözümler sunan PHORMIUM, geniş malzeme ve üretim süreçlerini teknik bilgi birikimi ve Ar-Ge uzmanlığıyla birleştiriyor. PHORMİUM ısı perdeleri, zemin örtüleri, mantar ve kompost ağları, dayanıklılıkları ve teknik performansları ile karakterizedir. Bu ürünler yetiştiricilerin özel ihtiyaçlarına ilişkin kapsamlı araştırma ve içgörüler sonucunda ortaya çıktıkları için PHORMİUM dünya çapındaki uzmanlığından ilham alan, büyümeye yönelik çözümler sunmayı amaç edinmiştir.
Bu farklılıklar PHORMIUM’u ürün geliştirme ve ticaret için tercih etmemize neden olmuştur.

RIDDER (HOLLANDA)

İklim değişikliği, kuraklık, nüfus artışı – değişen dünyamız tarım ve bahçecilik sektörleri için büyük bir zorluk teşkil ediyor. Ridder, çiftçilerin ve yetiştiricilerin daha verimli ve hepsinden önemlisi daha sürdürülebilir üretim yöntemlerine başarılı bir şekilde geçiş yapmalarına yardımcı olmak için çok çalışıyor.
Küresel ortaklar ağıya birlikte, mekanik sistemlerden dijital hizmetlere kadar ideal büyüyen ortamı yaratmak için eksiksiz sistem çözümleri sağlayan RIDDER, bu ürünleri tasarlarken geçmişte edindiği tüm bilgi ve deneyimlerden yararlanıyor, ancak her şeyden önce geleceğe dönük ve geleceğin otonom serası için bir vizyonu olan bir şirkettir. Bu, tam otomatik ve akıllı büyüyen bir ortama doğru ilerlemek anlamına gelir.

GENFOG (TÜRKİYE)

Sera iklimlendirme sistemleri dalında 2006 yılından bu yana  hizmet vermekte olan GENFOG, kurulduğu yıldan bu yana sektörün birçok büyük firmasıyla başarılı ortak projelere birlikte imza atmıştır. Seralar, hayvan ahırları, soğuk hava depoları ve daha bir çok spesifik alan temel uzmanlık dallarımızdan sadece birkaçıdır.

PLASTİKA KRİTİS (YUNANİSTAN)

1970 yılında kurulmuş PLASTİKA KRİTİS, Avrupa’nın önde gelen zirai film üreticilerinden biridir. Fransa, Romanya, Polonya, Rusya, Türkiye ve Çin’deki fabrikaları ile güçlü bir uluslararası yönelime sahiptir ve dünya çapında 70’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.
Ürünleriyle plastik endüstrisine, bahçecilik ve tarım pazarlarına ve ayrıca su yönetimi ve çevre koruma ile ilgili projelere hizmet vermektedir.
Kaliteye, teknolojik yenilikçiliğe, maliyet rekabetçiliğine, esnekliğe ve müşterilerin gereksinimlerine duyarlılığa bağlılık, şirketin uluslararası düzeyde en tanınmış tarımsal film üreticilerinden biri olmasını sağlamıştır.
PLASTİKA KRİTİS Anahtar teslim sera projelerimiz için zirai film – naylon tedariki konusunda değişmez Partnerimizdir.

THRACE GROUP (YUNANİSTAN)

Anahtar teslim seralarımız için yer örtüsü tedariki konusunda devamlı çalıştığımız THRACE GROUP yer örtücü kumaşlar, herbisit veya böcek öldürücü sprey ihtiyacını ortadan kaldırarak olağanüstü yabancı ot kontrolü sunar. THRACE yer örtüleri güneşe uzun süre maruz kalmaları için UV stabilizelidir ve çeşitli ağırlık, renk, genişlik ve uzunluklarda mevcuttur.
Yabancı otların büyümesini sınırlamanın yanı sıra, toprak sıcaklıklarının eşit tutulmasına da yardımcı olur. Dokuma yapıları suyun geçmesine izin vermenin yanı sıra bitkilerin gelişmesi için havalandırılmış ve sağlıklı bir ortam sağlar, bakımı ve temizliği kolaydır, birçok mevsimde tekrar kullanılabilir. Kılavuz çizgileri, saksıların ve bitkilerin sunumunu ve doğru konumlandırılmasını iyileştirir.

PLASTEXTIL (KOLOMBİYA)

İspanyanın 60 yılı aşkın tecrübesiyle, en yüksek kalitede lamine ve kaplamalı teknik tekstiller üreten ünlü PLASTEXTİL markasının sinek tülü malzemesi tüm seralarımıza tedarik edilmektedir.

Araştırma ve ürün çeşitlendirmesi sayesinde PLASTEXTİL – Vinyl Fabrics ile yurt içi ve yurt dışında önemli pazar ve segmentlere ulaşmayı başarmıştır.

IŞIK PLASTİK (TÜRKİYE)

Üretime başladığı 1997 yılından bu yana, IŞIK PLASTİK extrüde plastik levha üretiminde benzersiz know-how ve tecrübesiyle beraber, hizmet verdiği açık hava reklamcılığı, teşhir, inşaat, seracılık, aydınlatma, beyaz eşya, güvenlik, otomotiv, mobilya gibi birçok sektörde haklı bir ün kazanmıştır.

GreenCon Seralarının plastik kaplama tedarikçisi olan IŞIK PLASTİK, 240 çalışanıyla ve 20.000 ton plastik levha ve 18.000 ton plastik ambalaj ve masterbatch üretim kapasitesiyle  hızla büyümeye devam etmektedir. Çok önemli Uluslararsı kurumlara – European Plastics Distributors Association (EPDA) ve International Association of Plastics Distribution (IAPD) üye olan saygıdeğer Tedarikçimiz yıllara meydan okuyan seralarımızın kurulumunda güvendiğimiz en önemli yerli Partnerlerimizdendir.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezler kullanıyoruz. Çerez aydınlatma metninde çerez kullanımı ile ilgili daha fazla bilgi bulabilir, aşağıda yer alan bölümden çerez tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.