en

Greencon Sera Sistemleri

Greencon 13.000 m2'ye kadar endüstriyel bir alana ve tüm uluslararası kalite standartlarına uygun sera sistemleri üretimi için modern ekipmanlarla donatılmış üretim alanına sahiptir. Makine ve ekipmanlarımız arasında otomatik kalıplama, köprü vinçleri, bükme makineleri, bükme presleri, kanal ve profil üretimi için profil hatları, otomatik yükleme cihazları olan presler, hidrolik masalar ve diğer ekipmanlar bulunmaktadır.

HAKKIMIZDA

Projelendirme

Topografya, iklim, ısıtma, sulama ve gerekli tüm alt yapıyı dikkate alarak proje üreten Greencon, müşterisine üretim ve karlılık sözü veriyor. Çözüm odaklı arge departmanı ile de olasılıklar, beklentiler ve koşullar üçgeninde vizyonel tasarımlara imza atıyor. Uluslararası kalite standartlarına uygun sera sistemleri üretimi için dünya standartlarının tanıdığı son teknolojiyi kullanıyor ve modern seracılık sektörüne getirdiği profesyonel çözümlerle dünyanın serasını kurmaya devam ediyor.
DETAYLI BİLGİ

Planlama ve Üretim

arazi tespiti

ARAZİ TESPİTİ

ARAZİ TESPİTİ

Arazi şartlarının uygunluğu toprağın yapılı belirli analizler sonucu uygunluk onayı verildiğinde işlemlere başlıyoruz.

projelendirme

PROJELENDİRME

PROJELENDİRME

Arazinin yapısına uygun projenin çizimleri, detayları ve bununla birlikte oluşabilecek maaliyetlerin raporlanmasını hazırlıyoruz.

üretim

ÜRETİM

ÜRETİM

Firmamızın (A) kalitede ürettiği ürünleri kullanarak projeye gereken üretkenliği sunuyoruz.

Proje Fotoğrafları

GREENCON

© 2019 Tüm hakları saklıdır.