en

Yeşil Yaşam Sistemleri Uzmanı

Seracılıkta nitelikli üretim potansiyelini artırmak, tarım teknolojisine doğru yatırımlar yapmaktan geçiyor. Tarımda kullanılan en yeni teknolojileri takip eden ve geliştiren uzman kadrosu ile yeni sera tesisleri tasarlamayı ilke edinen Greencon, kimyasal mücadeleye alternatif, çağdaş ve çevre dostu üretim standartları ile adını dünyaya duyuruyor.

Her ülkeye, iklim bölgesine ve tarımsal alanlara uygun projeler sunan Greencon, kendi projelerinin yanı sıra, müşterilerinin projelerini de dünya standartlarını ölçü edinerek geliştirip, uygulanırlığı ve kullanımı hızlı ve kolay oluşumlara dönüştürüyor. 13.000 m2’lik alana ulaşan endüstriyel tesisinde sera sistemleri üretimi için gerekli tüm makine, ekipman ve çalışma lobileri bulunduruyor. Makine ve ekipmanlar arasında otomatik kalıplama, köprü vinçleri, bükme makineleri, bükme presleri, kanal ve profil üretimi için profil hatları, otomatik yükleme cihazları olan presler, hidrolik masalar ve diğer ekipmanlar bulunuyor.

Greencon, tarım için gerekli hava - ısı - ışık - nem dengesinin iklimlendirme kontrolü ve yüksek teknolojili modern seralar ile mümkün olduğunu biliyor ve tüm ekip ve ekipmanlarıyla yüksek teknolojili sera projelerine imza atıyor. Gerçekleştirilen projeler için öneride bulunabilme yeteneği, sadece bir tedarikçi değil, gerçek bir teknoloji ortağı olmasını sağlıyor ve Greencon’u rakiplerinden ayırıyor.

Kronogramlar, malzeme dağıtım çizelgeleri, işin ilerleme durumu ve doğru geri bildirimlerin izlenmesi temelinde kavramsal tasarımlar oluşturan Greencon, müşterilerinin projelerini geliştirip, uygulamada ve lansmanda başarı grafiğini en üst standartlara taşıyor. Ürünleri TSE, ISO, UNICERT, CE standartlarına uygunluk sağlamakla beraber talebe bağlı özel sertifikasyon süreçleri Greencon uzmanları tarafından yönetiliyor.

Topografya, iklim, ısıtma, sulama ve gerekli tüm alt yapıyı dikkate alarak proje üreten Greencon, müşterisine üretim ve karlılık sözü veriyor. Çözüm odaklı arge departmanı ile de olasılıklar, beklentiler ve koşullar üçgeninde vizyonel tasarımlara imza atıyor. Uluslararası kalite standartlarına uygun sera sistemleri üretimi için dünya standartlarının tanıdığı son teknolojiyi kullanıyor ve modern seracılık sektörüne getirdiği profesyonel çözümlerle dünyanın serasını kurmaya devam ediyor.
Vizyon

Yeşil alan sistemleri lideri Greencon, yapı sektöründeki son gelişmeleri takip ediyor ve zaman disiplininin başarı odağını esas alarak insana ve doğaya saygılı tasarımlara imza atmaya devam etmeyi amaçlıyor. Müşteri ile çözüm ortaklığı kuruyor ve projelendirmeden kuruluma kadar her aşamada güvenilirliği ve istikrarlı başarıyı ilke ediniyor.

Misyon

Uzun ömürlü ve yüksek kalitede ürünler tasarlamak ve bu sistemi uygun alan ve iklimlendirme koşullarında projelendirmek Greencon ailesinin üstlendiği misyonların başında geliyor. Koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan ve uluslararası kalite standartlarnın takipçisi olmayı hedefleyen Grencon, değişime ve gelişime açık uzman kadrosu ile bilimsel tüm projeleri, verimliliği artırmak adına profesyonel çizgisinde tutmayı ve uluslararası standartlara taşımayı sürdürüyor.

GreenCon müşterilerimizin projeleri için modern ekipmanları kullanır ve kalite ve işlevsellik için doğru çözümler sunar.

GREENCON

© 2019 Tüm hakları saklıdır.